| CONTAINER CAPACITY | 200.00 ml |
| Brand | OCLEAN |
| MODEL: | W10 Pink |
| CONTAINER CAPACITY: | 200.00 ml |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.550 kg |
| EAN | 6970810552980 |








i
"" Today

Батерията издържа до 4 седмици между зарежданията, снабдена с достъпен USB Type C порт.

Насладете се на добре организирана грижа за устната кухина с напомнянето за превключване на зоната за 15 секунди.

Компактна и елегантна структура със стилен дизайн съчетава практичност и красота, дизайнът на подвижния и скрит резервоар увеличава максимално функционалността му, като същевременно поддържа цялостна последователност на стила. Управлението с два бутона (бутони за захранване и режим) го прави наистина лесен за използване.

Гарантирано изплакване с вода и готовност за душ.

| CONTAINER CAPACITY | 200.00 ml |
| Brand | OCLEAN |
| MODEL: | W10 Pink |
| CONTAINER CAPACITY: | 200.00 ml |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.550 kg |
| EAN | 6970810552980 |
Total price:80.10 €/156.66 лв.