| ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН | ИНВЕРTOРЕН |
| МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК | 200 A |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 1.6 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 5.0 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | WELDSTAR |
| МОДЕЛ: | POWER ARC 200 |
| ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН: | ИНВЕРTOРЕН |
| МИН.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | 20 A |
| МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | 200 A |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА: | 1.6 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА: | 5.0 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | Да |
| ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 7.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800755431039 |


