| ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН | CO |
| МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК | 160 A |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 1.0 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 4.0 мм |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ТЕЛТА | 0.80 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ТЕЛТА | 1.00 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | WELDSTAR |
| МОДЕЛ: | COMBO ARC 160 |
| ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН: | CO |
| МИН.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | 20 A |
| МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | 160 A |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА: | 1.0 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА: | 4.0 мм |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ТЕЛТА: | 0.80 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ТЕЛТА: | 1.00 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАБОТА С ЕЛЕКТРОДИ И ТЕЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800755431138 |










