| МАТЕРИАЛ | PEVA |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | PEVA |
| МАТЕРИАЛ: | PEVA |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 12 БР КУКИ |
| EAN | 5901487082280 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | PEVA |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | PEVA |
| МАТЕРИАЛ: | PEVA |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 12 БР КУКИ |
| EAN | 5901487082280 |