| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 368 m3/h |
| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 76.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 62 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | ELICA |
| MODEL: | SPOT NG H6 IX/A/60 |
| TYPE: | T-SHAPE |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 368 m3/h |
| ENERGY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 76.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 140 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 62 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | C |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 5.0 W |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | INOX |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8020283025806 |







