| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 368 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 76.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 62 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | ELICA |
| МОДЕЛ: | SPOT NG H6 IX/A/60 |
| ТИП: | Т-ОБРАЗНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 368 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 76.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 140 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 62 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | C |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 5.0 W |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8020283025806 |







