| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 366 см |
| HEIGHT | 100.00 см |
| CAPACITY LITERS | 9150.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 56709 |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 366 см |
| HEIGHT: | 100.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 9150.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ФИЛТЪР ПОМПА И СТЪЛБА |
| INCLUDED COVER: | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH: | No |
| FILTER PUMP: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 485158 |
| COMPATIBLE COVER: | 485155, 485157 |
| EAN | 6942138986211 |













