| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 460 см |
| HEIGHT | 120.00 см |
| CAPACITY LITERS | 17430.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 56384 |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 460 см |
| HEIGHT: | 120.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 17430.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| WEIGHT: | 147.750 kg |
| INCLUDED COVER: | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH: | Yes |
| FILTER PUMP: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | Yes |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 487299 |
| COMPATIBLE COVER: | 491665 |
| EAN | 6941607393963 |












