| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 460 см |
| ВИСОЧИНА | 120.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 17430.00 L |
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ: | 56384 |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР: | 460 см |
| ВИСОЧИНА: | 120.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 17430.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ТЕГЛО: | 147.750 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО: | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА: | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА: | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ: | Да |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР: | 487299 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО: | 491665 |
| EAN | 6941607393963 |












