| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 404.00 см |
| WIDTH | 201.00 см |
| HEIGHT | 100.00 см |
| CAPACITY LITERS | 6478.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 56441 |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| LENGTH: | 404.00 см |
| WIDTH: | 201.00 см |
| HEIGHT: | 100.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 6478.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| WEIGHT: | 60.440 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЩАМПА ТЪМНО СИВО |
| INCLUDED GROUND CLOTH: | No |
| INCLUDED LADDER: | Yes |
| FILTER PUMP: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | Yes |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 485158 |
| COMPATIBLE COVER: | 111495, 111426 |
| EAN | 6942138986372 |












