| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 457 см |
| HEIGHT | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS | 14970.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 56488 |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 457 см |
| HEIGHT: | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 14970.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| INCLUDED COVER: | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH: | No |
| INCLUDED LADDER: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | No |
| COMPATIBLE COVER: | 491664 |
| EAN | 6941607328804 |














