| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 427 см |
| HEIGHT | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS | 16232.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 5612X |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 427 см |
| HEIGHT: | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 16232.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| WEIGHT: | 60.120 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ФИЛТЪР ПОМПА, СТЪЛБА, ПОКРИВАЛ |
| INCLUDED COVER: | Yes |
| INCLUDED LADDER: | Yes |
| FILTER PUMP: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 485158 |
| COMPATIBLE COVER: | 491663 |
| EAN | 6941607327517 |













