| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 488 см |
| HEIGHT | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS | 19480.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 5612Z |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 488 см |
| HEIGHT: | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 19480.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| INCLUDED COVER: | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH: | No |
| INCLUDED LADDER: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 491676 |
| COMPATIBLE COVER: | 491665 |
| EAN | 6941607327562 |











