| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 488.00 см |
| WIDTH | 244.00 см |
| HEIGHT | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS | 10874.00 L |
| Brand | INTEX |
| MODEL: | 26792NP |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| LENGTH: | 488.00 см |
| WIDTH: | 244.00 см |
| HEIGHT: | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 10874.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| WEIGHT: | 87.200 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| INCLUDED GROUND CLOTH: | Yes |
| INCLUDED LADDER: | Yes |
| FILTER PUMP: | Yes |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 445876 |
| EAN | 6941057414499 |











