| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 488.00 см |
| ШИРИНА | 244.00 см |
| ВИСОЧИНА | 107.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 10874.00 L |
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ: | 26792NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА: | 488.00 см |
| ШИРИНА: | 244.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 107.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 10874.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ТЕГЛО: | 87.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА: | Да |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА: | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА: | Да |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР: | 445876 |
| EAN | 6941057414499 |











