| RESOLUTION | 24.2 MPx |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| Brand | SONY |
| MODEL: | ZVE10KB 16-50MM |
| RESOLUTION: | 24.2 MPx |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.5 см |
| AF POINTS: | 425 |
| ISO SENSETIVITY: | 100 - 32 000 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| TYPE: | MIRRORLESS |
| DIMENSION: | 115 X 64 X 45 |
| WEIGHT: | 343 гр |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736166950 |














