| OPTICAL ZOOM | ДО 100х |
| Brand | VICTORIA |
| MODEL: | 600X50 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | ДО 100х |
| OBJECTIVE LENS: | 50 мм |
| FOCAL LENGHT: | 600 мм |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6938765876438 |









i
"" Today
| OPTICAL ZOOM | ДО 100х |
| Brand | VICTORIA |
| MODEL: | 600X50 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | ДО 100х |
| OBJECTIVE LENS: | 50 мм |
| FOCAL LENGHT: | 600 мм |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6938765876438 |