| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 380.0 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| MODEL: | FC2100360 |
| KIND: | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 380.0 см |
| HEIGHT: | 250.00 см |
| UMBRELLA STAND: | Yes |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| WEIGHT: | 15.000 kg |
| EAN | 8719202164367 |



