| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 380.0 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| МОДЕЛ: | FC2100360 |
| ВИД: | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 380.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 250.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Да |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ТЕГЛО: | 15.000 kg |
| EAN | 8719202164367 |



