
Практичен и издръжливт
Natec Impala 2 е чанта за лаптоп, предназначена за тези, които ценят сигурността на своето оборудване и класическия бизнес вид. Специалната Anti-Shock System™ - т.е. подсилването на основното отделение с твърда рамка - както и издръжливият и устойчив на износване материал ще помогнат за защитата на компютъра и аксесоарите вътре. Благодарение на тези решения чантата ще служи на потребителя в продължение на много години.

Вашият партньор в бизнеса
Запознайте се с чисто новата бизнес колекция, която създадохме с мисъл за работата. Продуктите от тази серия се отличават не само с висококачествените си материали, но и с класическия си, елегантен дизайн, така че можете да вземете аксесоарите си както на бизнес пътуване, така и на важна среща.

Защита на оборудването
Отделението, предназначено за транспортиране на лаптоп, е облицовано с мек материал, а страните му са подсилени със здрава и твърда рамка. За безопасността на пренасяното оборудване влияят и две ленти, които предпазват оборудването от разместване по време на пътуване.

Просторен интериор
Чантата е проектирана така, че да може лесно да побере не само лаптоп с максимален диагонал 15,6", но и захранващ адаптер и други аксесоари. Освен мобилния си компютър можете да пренасяте и други важни вещи - благодарение на предното отделение с цип, където можете да скриете документи например.
Издръжливи материали
За изработката на чантата сме използвали трайни материали. Благодарение на тях Natec Impala 2 се отличава с висока устойчивост на износване, а повишената защита от влага предпазва оборудването ви от неблагоприятни атмосферни условия. Можете да разчитате и на удобство. Регулируемата презрамка и удобната дръжка ще ви позволят да носите Natec Impala 2 точно както ви харесва.

Класически вид
Разчупихме черния цвят на плата и циповете на чантата със сив акцент на дъното и фино лого на марката. Благодарение на елегантния ѝ дизайн ще я съчетаете с всеки тоалет - независимо дали присъствате на бизнес среща, или на частно пътуване.

| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester 600D |
| COLOUR | ONYX BLACK |
| Brand | NATEC |
| MODEL: | IMPALA 2 15.6" NTO-2228 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester 600D |
| COLOUR: | ONYX BLACK |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5901969445411 |














