| TOTAL LENGTH | 400.00 мм |
| WORKING WIDTH | 400 мм |
| TYPE: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| TOTAL LENGTH: | 400.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 400 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 40X40X4.5CM |
| EAN | 5350151745516 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| TOTAL LENGTH | 400.00 мм |
| WORKING WIDTH | 400 мм |
| TYPE: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| TOTAL LENGTH: | 400.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 400 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 40X40X4.5CM |
| EAN | 5350151745516 |