| TOTAL LENGTH | 490.00 мм |
| WORKING WIDTH | 490 мм |
| TYPE: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| TOTAL LENGTH: | 490.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 490 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 49X49X4.5CM |
| EAN | 5350151759520 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| TOTAL LENGTH | 490.00 мм |
| WORKING WIDTH | 490 мм |
| TYPE: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| TOTAL LENGTH: | 490.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 490 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 49X49X4.5CM |
| EAN | 5350151759520 |