| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 490.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 490 мм |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 490.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 490 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 49X49X4.5CM |
| EAN | 5350151759520 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 490.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 490 мм |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 490.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 490 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 49X49X4.5CM |
| EAN | 5350151759520 |