| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 400 мм |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 400.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 400 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 40X40X4.5CM |
| EAN | 5350151745516 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 400 мм |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБОРУДВАНЕ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 400.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 400 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 40X40X4.5CM |
| EAN | 5350151745516 |