| POWER | 700 W |
| CAPACITY | 3 купи x 500ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5655 |
| TYPE: | Машина за сладолед |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 700 W |
| CAPACITY: | 3 купи x 500ml |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.300 kg |
| EAN | 5202561595154 |








