| МОЩНОСТ | 700 W |
| КАПАЦИТЕТ | 3 купи x 500ml |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5655 |
| ТИП: | Машина за сладолед |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 3 купи x 500ml |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.300 kg |
| EAN | 5202561595154 |








