| PURPOSE | ЗА СЛАДОЛЕД, СОРБЕТ |
| POWER | 12 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 416450011 |
| PURPOSE: | ЗА СЛАДОЛЕД, СОРБЕТ |
| POWER: | 12 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.440 kg |
| EAN | 4211129128452 |







i
"" Today

Компактна машина за сладолед 3в1 за бързо приготвяне на замразен йогурт, сорбе и сладолед
Елегантен дизайн, изработен от висококачествен Cromargan®
Обем на контейнера: 300ml, съвместим за почистване в съдомиялна машина, изработен от неръждаема стомана, в комплект с капак за практично съхранение във фризера

| PURPOSE | ЗА СЛАДОЛЕД, СОРБЕТ |
| POWER | 12 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 416450011 |
| PURPOSE: | ЗА СЛАДОЛЕД, СОРБЕТ |
| POWER: | 12 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.440 kg |
| EAN | 4211129128452 |