| POWER | 100 W |
| SPEED LEVELS | 4 |
| CAPACITY | 1L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SIC 3000WH |
| TYPE: | ПРИГОТВЯНЕ НА СЛАДОЛЕД |
| POWER: | 100 W |
| SPEED LEVELS: | 4 |
| CAPACITY: | 1L |
| COOKING TIME: | 60 мин |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | МЕР. ЧАША, ШПАТУЛА |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.740 kg |
| EAN | 8590669383658 |
















