| POWER | 150 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| CAPACITY | 2L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5650 |
| TYPE: | Машина за сладолед |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 150 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| CAPACITY: | 2L |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.300 kg |
| EAN | 5202561595161 |








