| PURPOSE | ДО 3 ЯЙЦА |
| POWER | 210 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5115-2 |
| PURPOSE: | ДО 3 ЯЙЦА |
| POWER: | 210 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.570 kg |
| EAN | 9003898511529 |







i
"" Today
| PURPOSE | ДО 3 ЯЙЦА |
| POWER | 210 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5115-2 |
| PURPOSE: | ДО 3 ЯЙЦА |
| POWER: | 210 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.570 kg |
| EAN | 9003898511529 |