| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 3 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 210 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5115-2 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 3 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 210 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.570 kg |
| EAN | 9003898511529 |







i
"" Днес
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 3 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 210 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5115-2 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 3 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 210 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.570 kg |
| EAN | 9003898511529 |