| PURPOSE | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER | 380 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SEG 710BP |
| PURPOSE: | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER: | 380 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.880 kg |
| EAN | 8590669114825 |







2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 7 days
| PURPOSE | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER | 380 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SEG 710BP |
| PURPOSE: | ДО 7 ЯЙЦА |
| POWER: | 380 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.880 kg |
| EAN | 8590669114825 |