| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 380 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SEG 710BP |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.880 kg |
| EAN | 8590669114825 |







2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 7 дни
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 380 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SEG 710BP |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 7 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.880 kg |
| EAN | 8590669114825 |