| POWER | 350 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | ME-271 |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| POWER: | 350 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.400 kg |
| EAN | 3800139273361 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| POWER | 350 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | ME-271 |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| POWER: | 350 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.400 kg |
| EAN | 3800139273361 |