| KIND | Ceramic |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 10 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| Brand | AEG |
| MODEL: | CCB6693APM |
| KIND: | Ceramic |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.60 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 10 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ELECTRICAL TIMER: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| VOLUME: | 73 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 2 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543846115 |








