| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | CCB6693APM |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 73 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543846115 |








