| KIND | Ceramic |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | LKR562055X |
| KIND: | Ceramic |
| HEIGHT: | 85.80 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL TIMER: | Yes |
| VOLUME: | 58 L |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394045276 |

















