| KIND | Ceramic |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 11 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GECS6C70XPA |
| KIND: | Ceramic |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 11 |
| ENERGY CLASS: | A |
| PROGRAMMER: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| VOLUME: | 71 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 2 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782637124 |





















