| KIND | Ceramic |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 11 |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GECS6C70WPA |
| KIND: | Ceramic |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 11 |
| ELECTRICAL TIMER: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VOLUME: | 71 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 2 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782637162 |


















