| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | FF-5043MXZW |
| KIND: | ORDINARY |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| HEIGHT: | 85.50 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 65.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8699975703188 |














