| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 7 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | No |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | FF 6043MXZW |
| KIND: | ORDINARY |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 7 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL TIMER: | No |
| TELESCOPIC SHELVES: | No |
| PYROLITIC: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VOLUME: | 64 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| CATALYTIC PANEL: | No |
| SOFT CLOSE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8699975773822 |















