| ВИД | ОБИКНОВЕНИ |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Не |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | FF 6043MXZW |
| ВИД: | ОБИКНОВЕНИ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Не |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Не |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 64 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8699975773822 |















