| ВИД | ОБИКНОВЕНИ |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | FF-5043MXZW |
| ВИД: | ОБИКНОВЕНИ |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ВИСОЧИНА: | 85.50 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8699975703188 |














