| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | KLF03CREU |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | КРЕМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 8017709227852 |








i
"" Today

| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | KLF03CREU |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | КРЕМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 8017709227852 |