| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | KLF03BLEU |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 8017709227791 |



i
"" in 4 days


| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | KLF03BLEU |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 8017709227791 |