| POWER | 1900 W |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0413190011 KIMIS GLASS |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 1900 W |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.500 kg |
| EAN | 4211129132879 |






i
"" Today

| POWER | 1900 W |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0413190011 KIMIS GLASS |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 1900 W |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.500 kg |
| EAN | 4211129132879 |