| МОЩНОСТ | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0413190011 KIMIS GLASS |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.500 kg |
| EAN | 4211129132879 |






i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0413190011 KIMIS GLASS |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.500 kg |
| EAN | 4211129132879 |