| POWER | 150 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFS 4050SS |
| TYPE: | КОЛБАСИ,ХЛЯБ |
| POWER: | 150 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.760 kg |
| EAN | 8590669173884 |









i
"" Today
| POWER | 150 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFS 4050SS |
| TYPE: | КОЛБАСИ,ХЛЯБ |
| POWER: | 150 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.760 kg |
| EAN | 8590669173884 |