| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFS 4050SS |
| ТИП: | КОЛБАСИ,ХЛЯБ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.760 kg |
| EAN | 8590669173884 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFS 4050SS |
| ТИП: | КОЛБАСИ,ХЛЯБ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.760 kg |
| EAN | 8590669173884 |