| SPEED | ДО 20 КМ/Ч |
| Brand | DENVER |
| MODEL: | SEL-85360 BLACK |
| MILEAGE: | ДО 18 КМ |
| SPEED: | ДО 20 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 6000MAH |
| WHEEL SIZE: | 8.50 " |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| MAXIMUM-GRADIENT: | 10 % |
| WEIGHT: | 15 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 KG |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CHARGER: | Yes |
| EAN | 5706751061462 |










